Friedrischafen 2024, ještě jednou
Nemohli jste z nějakého důvodu navštívit letošní ročník veletrhu v německém Friedrichshafenu? Nevadí!

Můžeme vám nabídnout alespoň takový rychlý „průlet“ celým veletrhem na našem YouTube.

Jistě si všimnete, že je na videu zachyceno také naše Dingo! Ano, premiérově tam bylo letos také, v rámci stánku německé DVLL. A jak jsme ho tam dopravili? Rozložené v přívěsu za autem, stejně jako větroň. Pravda, cesta to byla trošku krkolomná, jelikož zapůjčená dodávka odmítla dojet do cíle. Pokud vás zajímá, jak to s námi dopadlo, mrkněte na video na našem YouTube kanálu.

A také si zde dovolíme sdílet článek a hlavně krásně okomentovanou fotoreportáž Seznam Zpráv. Autorka v nich vyzdvihuje sílu, množství a rozmanitost českých výrobců letadel a všímá si, že dnes již není trendem mít nejrychlejší a nejvýkonnější letadlo, ale pomalu se vrací také trend létání jen tak „pro radost“. Můžete to vidět například na fotkách letounu Norden od firmy Zlin Aviation, dokonalých replik slavných letounů Junkers, nebo na fotce našeho Dinga, ke které autorka přidala popisek:

„Návrat ke kořenům ultralehkého létání předvedla společnost Future Vehicles se svým dvojplošníkem Dingo, který na sobě nemá nic navíc.“

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Seminář pro všeobecné letectví 2024

Už jste viděli záznam letošního semináře pro všeobecné letectví? Ačkoliv to možná venku na první pohled nevypadá, stále je zima.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové