Školení ISO GPS (Geometrical Product Specification)
Rozměrové a geometrické tolerance na výkresech podle nejnovějších ISO norem? Tak to je pro náš tým již hračka.

Zakládáme si na profesionálním přístupu při zpracování výkresové dokumentace a vzdělávání našeho týmu je pro nás vždy na prvním místě. V prosinci jsme proto absolvovali intenzivní, dvoudenní školení pod vedením Ing. Karla Petra, Ph.D. z ČVUT. Během školení jsme si ujasnili předepisování geometrických a rozměrových tolerancí na výkresech dílců a sestav, především skrze diskuzi nad našimi výkresy. Školení hodnotíme jako přínosné a děkujeme panu Petrovi za jeho profesionální přístup. A pokud byste se chtěli i vy dozvědět něco nového ohledně správné tvorby výkresové dokumentace, mrkněte se na jeho webové stránky, jejichž součástí je také blog.

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Seminář pro všeobecné letectví 2024

Už jste viděli záznam letošního semináře pro všeobecné letectví? Ačkoliv to možná venku na první pohled nevypadá, stále je zima.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové