(ne)Letecký den na letišti v Třebihošti
Co je více než dvě Dinga? Návštěvníci letošního (ne)leteckého dne v Třebihošti jistě odpověď znají. Jsou to tři Dinga!

Minulý rok si zde odbylo naše Dingo premiéru před veřejností a vyhrálo v soutěži o nejhezčí letadlo! Letos jsme se do Třebihoště vrátili a předvedli všem nadšeným divákům z řad široké veřejnosti skupinovou slétanost hned tří našich unikátních letounů. Na vystoupení jsme se dlouho a svědomitě připravovali a tři naši kolegové – Honza, vedoucí skupiny, s Tomášem a Nicolasem po stranách – předvedli velkolepou show, při které nechyběly ani kouřové efekty.

Dalšími body programu, na kterých jsme se podíleli, byla dechberoucí akrobatická vystoupení našich týmových kolegů Petra Jonáše s naší Extrou 330SC a Járy Čiháka. Petr létá od letošního roku v nejvyšší kategorii Unlimited a Jára je několikanásobný mistr České republiky v kategorii Advanced.

Za zmínku stojí také vystoupení našeho kolegy Honzy Rohánka, který zde vystřihnul parádní číslo se svým velikým modelem letounu Extra 330.

K vidění dále byla akrobacie legendárního českého letounu Zlín Z-50, seskoky parašutistů z letounu AN-2 „Anduly“, ve které dokonce byla možnost vyhlídkového letu, a mnoho dalšího.

Zkrátka povedená akce, kde si přišel na své opravdu každý milovník letadel všech kategorií, od těch nejmenších až po již zmíněnou Andulu, zakončená autogramiádou našeho týmu a vydařeným večírkem.

A pokud jste nemohli být přítomni přímo na místě, můžete si alespoň prolistovat krásné fotoalbum.
 Nebo si počkat na příští ročník. Budeme se těšit!

Závody Chotěboř 2024

Třetí červnový víkend se konaly tradiční akrobatické závody v Chotěboři a náš tým byl u toho!

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové