Školení na novou verzi systému NX
Solidworks, Catia, Inventor, NX a mnoho dalších. Co všechny tyto softwary spojuje?

Ať už pracujeme v jakémkoliv 3D programu, výsledek ve formě výkresu musí být vždy stejný – musí vždy odpovídat příslušným standardům (ISO, ASME). Ovšem cesta, jak se k tomuto výsledku dopracovat, od první skici přes modelování, tvorbu sestav až po export onoho výkresu do formátu PDF už se může program od programu lišit, a často se také odlišuje s každou jeho novější verzí. Máme ovšem rádi nové výzvy, vždy vítáme možnost rozvoje znalostí našeho týmu a dokážeme se přizpůsobit požadavkům našich zákazníků.

Na začátku února náš tým konstruktérů absolvoval dvoudenní intenzivní školení na novou verzi systému NX2206, na kterou přecházel náš německý partner. Školení probíhalo on-line pod vedením lektora Rainera Schmitta z německé společnosti d.u.h. Group Trainigsorganisation a naši konstruktéři si během něj osvojili novinky a rozdíly oproti předchozí verzi systému NX12.

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Seminář pro všeobecné letectví 2024

Už jste viděli záznam letošního semináře pro všeobecné letectví? Ačkoliv to možná venku na první pohled nevypadá, stále je zima.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové