Future Vehicles s.r.o.

Test

Na letišti v Toužimi se konal jubilejní, již 30. ročník Karlovarského poháru v motorové akrobacii a náš tým Future Vehicles aerobatics byl samozřejmě u toho! V kategorii Advanced se ve slušné konkurenci blýsknul krásným 4. místem Honza Jílek. Vzhledem k tomu, že to byl jeho teprve druhý závod v této kategorii, pevně věříme, že se ještě máme na co těšit! 2. místo ve […]

Na letišti v Toužimi se konal jubilejní, již 30. ročník Karlovarského poháru v motorové akrobacii a náš tým Future Vehicles aerobatics byl samozřejmě u toho! V kategorii Advanced se ve slušné konkurenci blýsknul krásným 4. místem Honza Jílek. Vzhledem k tomu, že to byl jeho teprve druhý závod v této kategorii, pevně věříme, že se ještě máme na co těšit! 2. místo ve stejné kategorii potom bral náš kouč, Jára Čihák!

A jaké byly výsledky v té královské, a pro náš tým zatím tolik neprobádané kategorii – Unlimited? Zde se ziskem 10 935 bodů obsadil stříbrnou pozici Lukáš Pařízek, následovaný bronzovým Petrem Jonášem. Pro Petra to byl, stejně jako pro Honzu také teprve druhý závod ve vyšší kategorii.

Děkujeme všem našim partnerům za podporu! Také všem organizátorům za skvěle připravené závody a už se nemůžeme dočkat Mistrovství České republiky! 

Visit of Young Scouts from Hlinsko

We strive to get young individuals interrested in aviation, the next generation of potential colleagues in this branch.

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové