Dingo na své premiéře v USA!
Díky spolupráci se společností Bluff City Aircraft se Dingo podívalo na prosluněnou Floridu, na padesátý ročník legendárního veletrhu Sun´n Fun! Rick a David neponechali nic náhodě a vzali s sebou Dinga hned tři!

První s nádherně vyleštěným trupem, který doslova odrážel vše kolem jako zrcadlo, a s křídly a výškovkou v barvách naší české vlajky! Druhé s trupem nalakovaným na černo, a s křídly a výškovkou v efektních žluto-černých barvách! Neskutečné, jak si s tím vyhráli a do jakých detailů se pustili! A třetí? No přece rozložené v krabicích, pro ilustraci, jak je snadné nechat si kit doručit až do vaší dílny, a taky pro případného zájemce.

Rick a David nabízí podporu pro případné stavitele v USA, spoustu různých vychytávek pro Dingo nebo možnost nechat si ho sestavit přesně podle vašich představ. A nespolupracují pouze s námi, ale také s italskými výrobci motorů Vittorazi a Polini.

A na co se můžete těšit dál? Aktuálně můžete Dingo spatřit na veletrhu v německém Friedrichshafenu a nebo v létě na dalším legendárním americkém veletrhu, ano na Oshkosi!

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Seminář pro všeobecné letectví 2024

Už jste viděli záznam letošního semináře pro všeobecné letectví? Ačkoliv to možná venku na první pohled nevypadá, stále je zima.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové