Upršené Legendy nebes
Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Ještě aby ne, když se akce konala na našem domovském letišti v Hradci Králové. Diváci, kteří na letiště zavítali i přes nepřízeň počasí, si mohli vychutnat akrobatické vystoupení našeho týmového kolegy Lukáše Pařízka. Lukáš všem ukázal, že to s Extrou umí za každého počasí, a po svém vystoupení rozdával podpisy na autogramiádě.

Vzhledem k přesunutí leteckého dne v Jindřichově Hradci bylo navíc možné spatřit také alespoň statickou ukázku našeho letounu Dingo.

Mezi dalšími vystupujícími byli například legenda české akrobatické scény Martin Šonka, vrtulník MI-24 či český cvičný stíhací letoun L-29 Delfín.

Rádi bychom touto cestou poděkovali za účast všem divákům, které nepřízeň počasí neodradila, a také letišti v Hradci Králové za zázemí, které zde máme. A doufáme, že se na Legendách nebes potkáme zase příští rok, už za lepšího počasí!

Závody Chotěboř 2024

Třetí červnový víkend se konaly tradiční akrobatické závody v Chotěboři a náš tým byl u toho!

Upršené Legendy nebes

Počasí bohužel nepřálo letošnímu prvnímu ročníku letecké show Legendy nebes. I tak jsme se ovšem velmi rádi zúčastnili.

Najdete nás na LKHK

Jana Černého 541 503 41 Hradec Králové